ÇALIŞKAN OFİS

Firmamız 1974 yılında İnş. Müh. Veysel ÇALIŞKAN tarafından İstanbul’da kurulmuştur.Toplamda 6 adet ofis mobilyası mağazası ve Sakarya kaynarca'da 1 Adet Ofis Mobilyası Fabrikası ile siz değerli müşterilerine her noktada hizmet vermektedir.

Modoko Merkez Showroom

Modoko Mağazamız ,şubelerimiz arasında en eski olandır, 1990 yıllarında faaliyete geçen mağazamız geniş metrekaresi ile sunumlarında hem personel ve çalışma hemde yönetici ve makam takımlarını sergilemektedir .. Konum olarak Modokonun 3. caddesinin başında bulunmaktadır..

Masko Showroom

Masko mağazamız , site içinde 5a blok bölgesinde bulunmaktadır ; geniş metrekaresi sayesinde personel mobilyası, yönetici takımı, çoklu çalışması gibi bir çok ürün sergilenmektedir ; çift taraflı giriş kapısı sayesinde maskonun her ana yön yolu bu mağazamızın önüne çıkmaktadır..

Modoko Exclusive

Modoko Exclusive mağazamızda masif ve doğal ahşap koleksiyonlarımızı sergilemekteyiz ; uygulamalı ofislerimiz bu mağazamız içerisinde bulunmaktadır..

Masko Exclusive

Masko Exclusive mağazamız en son açılan ve maskonun ofisciler caddesi olarak anılan cadde üzerinde konumlanmıştır ; en son tasarım ürünler, doğal ahşap ve masif ağarlıklı sergi oluşturulmuştur..

Bursa Showroom

Bursa'da bulunan mağazamız 2020 yılında açılmıştır. Bursa / Osmangazi bölgesinde bulunan mağazamızda koltuk,kanepe,çalışma masaları,makam masaları satışı yapılmaktadır ..

SAKARYA FABRİKA

Adapazarı Fabrikamız, Kaynarca Mobilya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yer almaktadır. 16.000 m2 alan üzerine kurulu olan fabrikamız, son teknoloji makina parkuru ile dizayn edilmiştir.

Ankara Showroom

Ankara'da bulunan mağazamız 2021 yılında açılmıştır. Ankara / Altındağ / Siteler 'de bulunan mağazamızda koltuk, kanepe, çalışma masaları, makam masaları satışı yapılmaktadır.

Dubai Showroom

Dubai'de bulunan mağazamız 2020 yılında açılmıştır. Birleşik Arap Emirlikleri / Dubai 'de bulunan mağazamızda koltuk, kanepe, çalışma masaları, makam masaları satışı yapılmaktadır.

İsrail Showroom

İsrail'de bulunan mağazamız 2019 yılında açılmıştır. İsrail 'de bulunan mağazamızda koltuk, kanepe, çalışma masaları, makam masaları satışı yapılmaktadır.