ANASAYFA   /   İLETIŞIM
araba tutkusu

18 yaşına basmak için acele eden hatta şafak sayan gençlerin başında ben geliyordum heralde ; bir an evvel 18 yaşına basalım ve ehliyetimizi alalım diye , malum babam ehliyet almadan araba kullanmama izin vermiyordu, şu an düşünüyorum da ne kadar da iyi yapıyormuş..

Yaş 18 oldugunda ,hatta kurs süresi kadar önceden bir kursa yazılarak , yaş doldugu gün ehliyetime kavuşdum , tabi o günden sonra iniş ve çıkışları ile arabalarla beraberliğim başladı , bu konuda çok şanslı oldugumu düşünüyorum , ehliyetimi alır almaz araba sahibide oldum.. 

Sırasıyla 1996-1997  - tempra - renault flash - ford escort gibi araçlar kullandım , 1998 de ilk çalışarak kendi param ile baba desteğinden muaf :) Hondo Civic aldım kendime ,o arac benı çok mutlu etmişdi .. daha sonra 2000 li yıllarda biraz daha lüks araçlara Bmw serisini kullanmaya basladım   , 2004 yılında hayatımdaki ilk sıfır arac Volvo s40 aldım , tabi ilk ay buyuk bir kaza yapıp aracı sıkıntıya sokmusduk ama şükür ki yara almadan çıkdık o aracdan ..

2006 dan sonra 4x4 sevdası basladı ve o günden bu güne kadar da büyük ve güzel jeep araclar ile araba tutkusu ve sevdasını yaşar olduk ; umarım bu ilk arabamdan son arabama kadar benim için keyifli gecen sürece dair arac resımlerını en kısa surede bulur ve buraya eklıyebılırım ..

yapılan yorumlar
Ekli Yorum Bulunamadı..
yorum yapın
Adınız - Soyadınız :
Yorumunuz :